Безкоштовна ЕХО-КАРДІОГРАФІЯ серця у Вишнівецькій РКЛ

ркл 8321

ЕХО-КАРДІОГРАФІЯ СЕРЦЯ (УЗД СЕРЦЯ) в поліклінічному відділенні (кабінет функціональної діагностики) КНП « Вишнівецька РКЛ» при наявності електронного направлення від сімейного лікаря та/або лікуючого лікаря проводиться БЕЗКОШТОВНО !!!

Серце дуже часто називають мотором людини, який перекачує кров разом з цим забезпечує життя людини. Та серце, як і будь-який інший орган, потребує турботливого догляду, регулярного огляду лікарем та повної діагностики для того, щоб визначити можливі захворювання, або ж і попередити їх. Іншими словами ЕХО-кардіографію ще називають УЗД серця. Воно дає можливість провести обстеження структури і розмірів серцевого м’язу (міокарда), розмірів і стану камер серця, клапанів серця, аорти і легеневих артерій, внутрішньо серцевих потоків крові, локальну і загальну скоротливість серцевого м’язу.

ПОКАЗАННЯ ДО ЕХО-КАРДІОГРАФІЇ СЕРЦЯ

ЕХО серця призначають при:

• * стенокардії (порушеннях кровопостачання серця);
  • * перенесенні інфаркту міокарда;
  • * вроджених і набутих вадах серця;
  • * аритмії, гіпертонічній хворобі;
  • * пухлині серця;
  • * внутрішньо камерних тромботичних утвореннях.

При будь-якій з цих проблем УЗД серця допоможе визначити дає можливість окреслити повну картину, що допоможе лікарі при призначенні лікування.

Радимо проходити ЕХО серця при:

• * наявності змін при електрокардіографічних дослідженнях;
  • * наявності задишки, слабкості, тривалого підвищення загальної температури тіла, перебоїв у серцевій роботі, прискореному серцебитті, втратах свідомості, болях у районі серці, виникненні набряків;
  • * виявленні шумів серця;
  • * ішемічній хворобі (атеросклеротичному і постінфарктному кардіосклерозі, інфаркті міокарда);
  • * кардіоміопатії;
  • * гіпертонії;
  • * захворюваннях перикарда;
  • * вадах серця;
  • * захворюваннях легень (хронічному бронхіті, гострій пневмонії, бронхоектатичній хворобі, бронхіальній астмі);
  • * системних захворюваннях (червоному системному вовчаку, ревматизмі, склеродермії).

ЕХО серця – це одна із безболісних і найбезпечніших процедур діагностики. Впродовж процедури ви не відчуватиме жодного болю, чи ще якихось не надто приємних відчуттів, можлива лише легка прохолода від спеціального гелю.

Стверджуємо , що жодних протипоказань цей метод діагностики не має. Завдяки УЗД серця, фахівці зможуть встановити правильний діагноз, зважаючи на який можна підібрати оптимально ефективне і швидке лікування. Окрім цього, ЕХО серця дозволяє проводити дослідження перебігу хвороб і оцінити шляхи й якість їх лікування.

Будьте здорові!!!