ВАКАНСІЯ! Нам потрібен провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради (провідний спеціаліст – 1 штатнa одиниця).

Вимоги до кандидата:

повна вища освіта відповідного спрямування,

– стаж роботи не менше трьох років,

– базові навички володіння комп’ютерною технікою,

– ведення  документації з використанням сучасних інформаційних технологій,

– володіння державною мовою,

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які повинен надати кандидат:

– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку прийому документів: 02 січня 2019 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову (вулиця Грушевського, 6, смт. Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська  область, Україна, 47313) та електронну                          (v-viddil.okms@ukr.net) адреси  відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради до 17 год. 00 хв. 31 січня 2019 року.

Довідки за телефоном: (03550) 3-12-61.