Весняного дня продзвенів останній дзвінок у Старовишнівецькій школі

Весняний день – грайливий травень –

Дарує радощів розмай.

Школярик добре кожен знає,

Що це навчанню року край.

Що це – протоптана стежина

До школи нашої не раз,

Що це – дорослості драбинка

Веде усіх нас з класу в клас.

31 травня у Старовишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ  пролунав останній дзвінок. Незабаром у одинадцятикласників буде випускний вечір, але нині вони активно готуються до здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

9 учнів випускного класу  прощалися з своїм навальним закладом, який уже давно став для них рідним.

Привітати учнів, їх батьків, вчителів із завершенням навчального року, побажати успіхів випускникам на їхньому життєвому шляху до школи завітав настоялель храму Пресвятої Богородиці отець Святослав.

Привітала шкільну громаду з святом й директор школи  Ілона Миколаївна Миндзар. Вона побажала учням гарних канікул і з новими силами прийти 1 вересня у школу. Директорка вручила грамоти  кращим вчителям та  учням школи.

Також вона звернувся до випускників, аби вони успішно склали ЗНО та вступили до вищих навчальних закладів.

Від імені батьків,  зі словами привітання до випускників звернулися Рись Віталій Клавдійович та Обаль Оксана Олегівна.

Під час урочистостей згадали й про тих Героїв, які боронили і продовжують боронити нашу державу у зоні проведення ООС . Для учасників свята учні 11  класу та учасники танцювального колективу « Харизма» підготували цікавий танцювальний флешмоб.

Про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Нічого в світі вічного немає

Усе колись з’являється й зникає.

Це знають всі. І це не зміниться ніколи.

Лише одне є вічне – шлях до школи.