Виставка-хроніка “Сторінки, обпалені війною” у Вишнівецькій публічній бібліотеці

У світовій історії є події, які не меркнуть з часом, а залишаються на вічні часи у пам’яті людській, передаються від батька до сина, внука, правнука. До таких подій належить наша перемога у Великій Вітчизняній війні.

Останнім часом дедалі вагоміше місце посідає невичерпна тема Великої Вітчизняної війни і участі в ній наших земляків. І це цілком закономірно, адже долю мільйонів українців обпалила своїм безжалісним вогнем ця найжорстокіша в історії людства війна.

Сьогодні, як ніколи, усім нам, а, особливо, молоді, потрібна правда і пам’ять про цю війну, про покоління тих людей, які чесно і до кінця виконали свій громадянський обов’язок, захищаючи нашу Батьківщину від загарбників, винесли на своїх плечах тягар післявоєнної відбудови, виростили дітей і внуків – громадян незалежної України. Головним героєм, ключовою дійовою особою війни була проста людина, яка витримала найтяжчі випробування.

Ратний подвиг воїнів, які боронили Вітчизну, зберігається в пам’яті народу, живе в бронзі в граніті монументів Слави, встановлених майже в кожному місті і селі нашої держави.

До вашої уваги, у Вишнівецькій публічній бібліотеці, на дану тему розкрито виставку-хроніку “Сторінки, обпалені війною”.