Виступ вокального квартету “Акорд” у Вишнівці

От тільки шкода, що цього разу жителі Вишнівецької ОТГ були надто пасивними і концерт відбувся у незаповненому залі. Чи це ми збайдужіли до української пісні, чи перевтомилися від домашніх клопотів?

Проте це не вплинуло на творчий колектив і вони провели запланований концерт.

Чудові і незабутні емоції подарували артисти усім присутнім.

Прозвучала ексклюзивна музика у живому виконанні, найкращі зразки української та світової поп-музики у виконанні чоловічого вокального квартету, учасників ТВ-шоу «Голос Країни». Квартет «Акорд» сповідує академічну манеру співу. Вимогливість у підборі репертуару та його виконання з відчуттям найтонших художніх інтонацій є її творчим кредо. Колектив був у такому складі:

  1. Володимир Футорський – тенор І
  2. Володимир Гапій – тенор ІІ
  3. Ярослав Якимчук – баритон
  4. Андрій Затонський– бас

Художній керівник колективу – заслужений артист України, доцент Тернопільського національного педагогічного університету Євген Гунько, вимогливий інтерпретатор і аранжувальник вокальної мініатюри.

Ми щиро дякуємо усім, хто залишив справи знайшов час, щоб насолодитися мистецтвом. Безмежно вдячні квартету «Акорд» за розуміння і незабутні враження. Сподіваємося, що їх наступний концерт на Вишнівеччині  відбудеться у переповненому залі.