Вишнівецька громада як вона є: розвиток туризму, інфраструктури, економіки… /відео/

Проект DESPRO та портал Децентралізація привезли чергову цікаву історію з громади, де височіє «малий Версаль».

Вишнівецька громада, що на Тернопільщині, має цікаві практики зі створення сприятливих умов для розвитку місцевого бізнесу. Саме цим вона якісно вирізняється. Тут побудовано партнерські відносини між владою і бізнесом. Вони спільно працюють над детінізацією місцевої економіки і подоланням такого явища як «зарплата в конверті».

Представники бізнесу розповіли нам, що громада часто проводить для них і охочих розпочати власну справу навчальні безкоштовні тренінги. Це сприятиме самозайнятості населення, створенню робочих місць. І люди, яких ми зустрічали в громаді, цінують це.

А ще бізнес в громаді тепер охоче платить податки, оскільки бачить, куди громада їх витрачає. В першу чергу – у відновлення соціальної інфраструктури.