Вишнівецька ОТГ – переможець у номінації “Прорив у бюджетній прозорості”!

19 листопада 2019 року представники Вишнівецької об’єднаної територіальної громади, включно з ГО«ЦВІТ», були присутні на Гала події Оскар «Бюджетна прозорість 2019». Це було підведення підсумків року та оцінка прогресу ОТГ. Три Оскари поїхало на Тернопільщину: у Вишнівецьку, Шумську та Лановецьку громади. Пишаємося, що саме Вишнівецька ОТГ здобула перемогу в номінації «Прорив у бюджетній прозорості»!

У 2019 році в оцінюванні бюджетної прозорості взяли участь 106 об’єднаних територіальних громад.

Методологія цього оцінювання розроблена Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Ця ж методологія використовувалася і торік. Вона дає розуміння, який він — ідеально прозорий бюджетний процес, і відповідь, на якому рівні нині перебуває бюджетна прозорість у конкретній громаді. Але найголовніше — процес оцінювання працює як інструмент просування бюджетної прозорості та досягнення «ідеальної картини майбутнього». Він створює умови для громадського обговорення бюджету, посилює громадський контроль над місцевими фінансами і довіру мешканців до влади.