Вишнівецька селищна рада запрошує до участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КНП «Вишнівецька районна комунальна лікарня» /24.05.2019/

медДо уваги громадських організацій у сфері медицини: Вишнівецька селищна рада запрошує до участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КНП «Вишнівецька районна комунальна лікарня»

Вишнівецька селищна рада, керуючись Постановою Кабінету Міністрів  України  від 27.12.2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу медицини, (далі – Положення) запрошує до участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Вишнівецька районна комунальна лікарня» Вишнівецької селищної ради.

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатур, запропонованих громадськими організаціями у сфері медицини (далі – громадські організації), до Вишнівецької селищної ради на  поштову адресу (вулиця Грушевського, 6, смт. Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська  область, Україна, 47313), та електронну (vuchnivets.selrada@ukr.net) адреси подаються супровідний лист у довільній формі із зазначенням  кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До супровідного листа додаються заява за формою, наведеною у додатку 1 до Положення, та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії за формою наведеною у додатку 2 до Положення. Заява має бути написана власноручно особою, висунутою громадською організацією.

Усі вищезазначені документи приймаються до 17 год. 00 хв. 24 травня 2019 року.

Пропозиції, надані від громадських організацій, розглядаються 27 травня 2019 року.

Час і місце проведення жеребкування (у разі необхідності) з метою визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії 27 травня 2019 року о 14 год. 00 хв., приміщення Вишнівецької селищної ради (вул. Грушевського, 6).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (03550)3-14-40.