Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування /11.12.2020/

вакансія логВишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування:

• начальника фінансового відділу Вишнівецької селищної ради
  • головного спеціаліста фінансового відділу

Вимоги до претендентів: бути громадянином України, знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги:

• – повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • – стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій  не менш  2 роки;
  • – вільне володіння державною мовою;
  • – володіти технікою роботи на персональному комп’ютері; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах;

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад:

• Письмова заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про вищу освіту;
  • декларація особи,уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про засади  запобігання і протидії корупції»(nazk.gov.ua)
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія трудової книжки.
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних)
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Документи приймаються з 12.11.2020р. протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт.Вишнівець, вулиця Грушевського, 6; кабінет №1.

Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються. Телефон для довідок 3-14-40