Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування /19.12.2020/

вакансія 763Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування :

Спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецької селищної ради

Вимоги до претендентів: бути громадянином України, знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, нормативно правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, Законів України «Про публічні закупівлі», та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.
Кваліфікаційні вимоги:
– повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, молодшого спеціаліста.
– стаж роботи в органах місцевого самоврядування 2 роки;
– вільне володіння державною мовою;
організація та проведення процедури закупівель у системі Prozorro;
– ведення штатних розписів; ведення основних засобів;
-володіти технікою роботи на персональному комп’ютері; досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах;
Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад:
-Письмова заява про участь у конкурсі;
-заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4х6 см;
-копії документів про вищу освіту;
-декларація особи,уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про засади  запобігання і протидії корупції»(nazk.gov.ua)
-копія паспорта громадянина України;
-копія реєстраційної картки платника податків;
– копія трудової книжки;копія військового квитка для військовозобов’язаних;
-згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
Документи приймаються з 19.11.2020р. протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт.Вишнівець, вулиця Грушевського,6; кабінет №1.
Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються. Телефон для довідок 3-14-40