Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на вакансію начальника відділу соціального захисту населення /30.10.2021/

вакансія 2887

Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування :

Начальник відділу соціального захисту населення Вишнівецької селищної ради

Вимоги до претендентів: бути громадянином України, знання Конституції України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання корупції”, “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, “Соціальні послуги”, Постанови КМУ “Про організацію надання соціальних послуг” та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування 3 роки;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіти технікою роботи на персональному комп’ютері;
  • оформлення соціальних допомог;
  • оформлення субсидій;
  • оформлення пільг;
  • робота в програмі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Перелік документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад:

• Письмова заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про вищу освіту;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про засади  запобігання і протидії корупції»(nazk.gov.ua)
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія трудової книжки;копія військового квитка для військовозобов’язаних;
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”
  • документ що засвідчує володіння державною мовою.

Документи приймаються з 01.10.2021р. протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт. Вишнівець, вулиця Грушевського, 6, кабінет № 1.

Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються. Телефон для довідок 3-14-40