Вишнівецька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП Вишнівецька РКЛ /02.09.2021/

вакансія 7725

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Основами законодавства України “Про охорону здоров’я”, Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, рішенням сесії Вишнівецької  селищної ради від 06.08.2021 № 951 “Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства “Вишнівецька районна комунальна лікарня” Вишнівнецької селищної ради, Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Вишнівецька районна комунальна лікарня” Вишнівецької селищної ради.

Вишнівецька селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства “Вишнівецька районна комунальна лікарня” Вишнівецької селищної ради.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу охорони здоров’я входять дев’ять осіб у рівній кількості по три особи:

• – представники Вишнівецької селищної ради;
  • – представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • – представники галузевих професійних спілок, особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• – наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • – накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • – наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції, оформлені належним чином (заява про участь у конкурсі, копія паспорта громадянина України, згода на обробку персональних даних, попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України “Про запобігання корупції”, протокол зборів трудового колективу, документ про державну реєстрацію Громадського об’єднання) просимо надати протягом 15-ти днів до відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецкої селищної ради (смт Вишнівець. вул. Грушевського, 6), пн-пт., з 08.00 год. до 17.00 год.