ВИШНІВЕЦЬКУ ОТГ ВІДВІДАВ КЕРІВНИК ПРОГРАМИ DOBRE

У понеділок, 29 жовтня ц. р., у Вишнівецькій ОТГ з офіційним візитом побував керівник програми DOBRE Беррі Рід. У складі делегації також були регіональний менеджер програми DOBRE у Тернопільській області Дмитро Коваль та програмний спеціаліст Михайло Олійник.

Гостей зустрічали секретар селищної ради Ірина Брега разом із заступниками селищного голови Сергієм Волохатим та Віталієм Рисем. В ході зустрічі представникам американської донорської організації було показано коротку презентацію успішних проектів Вишнівецької ОТГ, обговорено спільні проекти із програмою DOBRE та плани на майбутнє.

Після зустрічі в селищній раді, делегація відправилася оглянути кілька об’єктів. Так, пана Ріда вразив місцевий скверик, за його словами, він ще з першого візиту стежить за змінами у центральній частині Вишнівця та вражений красою оновленого парку. Делегація оглянула об’єкти, на яких реалізовуються спільні проекти з програмою DOBRE, зокрема встановлені дитячі майданчики, та конференц-зал у Старому Вишнівці (Вишнівецька ОТГ очікує від програми DOBRE закупівлі меблів та технічного обладнання-прим. ред.). Також було відвідано Бодаківську школу, де оглянули ремонт в харчоблоці та нещодавно відкритий дитячий садочок.

Домовилися, що наступниq візит очільника програми DOBRE у Вишнівецьку ОТГ відбудеться під час офіційного відкриття конференц-залу у Старовишнівецькій школі. Беррі Рід пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб проекти Вишнівецької ОТГ максимально швидко отримали фінансування для реалізації.

45467293_1951103431862275_9195099598585069568_nЗАХАР МУДРИЙ