Виїзна зустріч представників Збаразької районної філії Центру зайнятості з жителями та роботодавцями Вишнівецької громади

Налагодження та розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Збаразької районної філії Тернопільського ОЦЗ. Так, 13 травня 2021 року відбулася виїзна робоча зустріч провідного юрисконсульта Наталії Чорної, начальника відділу активної підтримки Збаразької районної філії Наталії Олексюк та провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Збаразької районної філії Оксани Пташинської із жителями та роботодавцями Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Провідний юрисконсульт райфілії Наталія Чорна проконсультувала щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу.

На порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску за працевлаштованого безробітного зупинилася провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями райфілії Оксана Пташинська. Також мова йшла й про організацію робіт тимчасового характеру, зокрема, громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади

Цікавим для присутніх була інформація начальника відділу активної підтримки Наталії Олексюк щодо питань впровадження нової форми профорієнтаційної роботи із клієнтами служби зайнятості, про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, отримання ваучера на навчання та підтвердження результатів неформального навчання.