Внаслідок бойових дій постраждали 562 працівники, 166 з них загинули

фсс лог поховання

З початку війни на підприємствах України зафіксовано 562 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+7 за останній тиждень).

З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 166 українців.

Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих:

• уКиєві – 101 постраждалий, 34 зяких травмовані смертельно;
  • Миколаївськійобласті – 69 постраждалих, 26 смертельно;
  • наДонеччині – 54 постраждалих, 10 смертельно;
  • Дніпропетровщині – 53 постраждалих, 11 смертельно;
  • уХарківськійобласті – 48 постраждалих, 10 смертельно;
  • Вінницькійобласті – 36 постраждалих, 10 смертельно;
  • Запорізькійобласті– 33 постраждалих, 3 смертельно;
  • Чернігівськійобласті – 28 постраждалих, 8 смертельно;
  • Сумськійобласті – 25 постраждалих, 10 смертельно;
  • Київськійобласті – 24 постраждалих, 11 смертельно;
  • атакожу Кіровоградській області – 23 постраждалих, 11 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України