Всеукраїнська спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

лог фсс дартсВажливим завданням для держави є збереження життя та здоров’я громадян у процесі трудової діяльності, які своєю самовідданою працею піднімають економіку та створюють внутрішній валовий продукт країни.

І тим більше, особливої уваги потребують люди, які травмувалися на виробництві чи отримали професійне захворювання, і стали інвалідами.

Тому, залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації є одним із головних обов’язків Фонду соціального страхування України, тим більше при нинішній ситуації у нашій державі, аби ці люди відчували, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою і про них є кому піклуватись.

У рамках реалізації заходів державної соціальної політики, спрямованих на інтеграцію осіб з особливими потребами у сучасне суспільство, 20 червня 2019 року в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету відбулися змагання І етапу VІІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Важливість цього спортивного заходу не можна переоцінити, адже спартакіада, що вже стала традиційною загальнодержавною подією – це одна з непереборних сутностей існування наших потерпілих, яку вони чекають цілий рік.

Хотілося б відмітити досягнення Підволочиської команди в даній події, а саме: у загальнокомандній першості на найвищу сходинку обласного п’єдесталу піднялися 5 представників Підволочиського району, а саме: Валіон Надія Томівна та Нагірний Іван Михайлович, І серед жінок і  ІІІ серед чоловіків місця відповідно з бомбаскету, Ковальчук Олександр  Петрович, ІІ місце з гирьового спорту у ваговій категорії до 90 кг, Дячук Олег Теодозійович, ІІ місце з армспорту у ваговій категорії до 90 кг, Лабінська Ірина Миколаївна, ІІІ місце з дартсу серед жінок.

Крім медалей та дипломів, учасники змагань були відзначені цінними подарунками.

Начальник Підволочиського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Городницький Володимир Андрійович, щиросердечно дякує учасникам змагань, які представляли Підволочиське відділення та спонсору який долучився до підготовки проведення спартакіади директору ТОВ “Агро-млин” – Олійнику Богдану Степановичу.

Пріоритетом Фонду, як однієї з найбільш значимих і ефективних інституцій держави, завжди буде захист інтересів людини праці. Ми працюємо для людей і найбільша подяка нам – це бачити їх щасливими і життєрадісними.

IMG-ff6c18efad8b208d5faa68c08edd707e-V

Фонд і надалі буде залишатись на передовій соціального захисту громадян у нашій державі та взірцем для інших організацій соціальної сфери, і не тільки.

 

Головний спеціаліст з медичних та соціальних послуг

Курило С.П.