В межах соціального проекту “Scholarship в Україні” діє III конкурс для студентів коледжів, технікумів та центрів ПТО України /17.05.2020/

соларшип весна 2020 логДля освітян, які навчаються в коледжах, технікумах, закладах ПТО це вже ІІІ конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд ІІІ конкурсу складає 28 000 грн. ГРАНТИ ОСВІТЯНИ МОЖУТЬ ВИКОРИСТАТИ НА сплату за навчання в учбовому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Студенту необхідно написати АНАЛІТИЧНУ СТАТТЮ на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

І грант – “Приклади використання комп’ютерних систем у різних галузях промисловості”. Подати заявку на сторінці https://loomhosts.com/uk/grant-2020/.

ІІ грант – “Важливість фінансової грамотності української молоді”. Подати заявку на сторінці https://turbozaim.com.ua/scholarship/.

Як проходили попередні конкурси “Sсholarship в Україні” можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.