Голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець прозвітував за проведену роботу в 2019 році перед жителями Бодаківського та Старовишнівецького старостинських округів

18 лютого, голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець прозвітував за проведену роботу в 2019 році перед жителями Бодаківського та Старовишнівецького старостинських округів.
У Бодаках зібрався цілий зал охочих поспілкуватися з головою. Так, це був звіт, поєднаний із живим спілкуванням, обговоренням планів на майбутнє.
Володимир Кравець подякував усім присутнім, що знайшли час для зустрічі, а також відмітив, що вдалі проекти і співпраця із американською програмою DOBRE – це заслуга їх земляка Сергія Волохатого.
На жаль, у Старому Вишнівці людей було менше. Або все усіх влаштовує, або повністю довіряють керівництву громади.
В Бодаках більше присутніх цікавили дороги, освітлення(цього року буде завершено), майбутній продаж землі, юридична підтримка.
У Ст. Вишнівці – придбання шкільного автобуса, відкриття інтелект кав’ярні, доля приміщень клубу і колишнього ФАПу, і, звичайно, дороги.
Варто відзначити, що атмосфера зустрічей була позитивною. Присутні подякували Володимирові Кравцю і його команді за ті зміни, які відбулись за три роки у громаді.
19 лютого голова Вишнівецької громади звітуватиме у Бутинському старостинському окрузі(о 13.30) та у Вишнівці(о 15.30). Очікуємо слушних пропозицій і, звичайно, зауважень.
Головне, щоб спільними зусиллями керівництва і жителів, розвивати нашу громаду і надалі.