Грант від Alex Credit для студентів! /31.08.2020/

алекс кредит логКомпанія Alex Credit пропонує студентам українських вишів спробувати свої сили в якості фахівців в області економіки. Ми переконані, що економіка України потребує талановитих молодих сил, і готові допомогти юним талантам реалізувати свої амбіції в навчанні. Грант від Alex Credit становить 10 000 грн.

Вимоги та умови участі

Учасник грантової програми Alex Credit повинен мати українське громадянство і бути студентом українського вузу.

Для того щоб взяти участь у грантовій програмі, необхідно написати статтю на одну з наступних тем:

1) Роль кредитів в економіці.

2) Роль споживчого кредиту в забезпеченні економічного розвитку.

3) Еволюція споживчого кредиту в Україні.

Мова статті – українська.

Готову роботу необхідно надіслати електронною поштою на адресу: alexandra@alexcredit.ua

У тілі листа необхідно вказати наступні дані:

1) ПІБ учасника

2) Адреса прописки і фактична адреса проживання

3) Назва вузу і факультет, студентом якого є учасник

4) Контактний номер телефону.

Роботи приймаються до 31 серпня 2020 року включно.

Визначення переможця

Переможець буде визначений 1 вересня 2020 р кваліфікованої конкурсною комісією. При визначенні переможця будуть враховуватися наступні ключові критерії:

– інноваційність роботи

– впевнене володіння позначеної тематикою

– практичність застосування запропонованих ідей

Переможцю буде вручено грант в розмірі 10 000 грн.

Про AlexCredit

Alex Credit – українська мікрофінансових компанія, один з лідерів на ринку мікрокредитування в Україні. Ми надаємо кошти на потреби споживача і робимо це максимально швидко і безпечно для клієнта.