Грант на стипендію від IDMedia /15.03.2022/

соларшип 6432
РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО IDMEDIA СПІЛЬНО З SCHOLARSHIP ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ГРАНТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВНЗ УКРАЇНИ НА НАПИСАННЯ СТАТЕЙ НА МАРКЕТИНГОВУ ТЕМАТИКУ. НАША МЕТА – ДОПОМОГТИ ТАЛАНТЛИВИМ СТУДЕНТАМ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ МАРКЕТИНГОМ І РЕКЛАМОЮ РЕАЛІЗОВАТИ СВОЇ ІДЕЇ. ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОТРИМАЮТЬ ГРОШОВІ ПРИЗИ.

Джерело: https://idmedia.ua/about/grant

Хто ми?

Рекламне агентство IDMedia – лідер у сфері надання послуг з розміщення зовнішньої реклами в Україні. В арсеналі компанії понад 130 000 рекламних конструкцій – ми покриваємо всю територію країни, даючи можливість клієнтам розмістити рекламу як в обласних центрах, так і в маленьких містечках та селищах.
Ми спростили всі процеси розміщення зовнішньої реклами до максимуму: зрозумілий сайт, швидкий пошук, досвідчені менеджери, рекордна швидкість реакції та надання послуг.
Про якість наших послуг говорять наші нагороди: “Лідер галузі”, “Компанія року”, “Вибір країни”.

Буде розіграно 16000 грн.!

1 місце – 10 000 грн
2 місце – 4 000 грн
3 місце – 2 000 грн

Етапи проведення конкурсу на стипендію*

Оголошення про початок конкурсу (01.09.2021)
Прийом конкурсних робіт (до 15.03.2021)
Визначення переможців (до 31.03.2022)
Оголошення переможців на сайті (31.03.2022)

Хто може взяти участь у конкурсі

Студенти Українських ВНЗ
Студенти денної або заочної форм навчання

Як взяти участь

Написати статтю на одну з тем:
Основні цілі та завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи та перспективи розвитку зовнішньої реклами.
Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності та чому формат 3х6 – найпопулярніший розмір в Україні.
Значимість та місце зовнішньої реклами у цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу підприємства. Як виглядатиме зовнішня реклама через 10…20…30 років?
ЗУ про рекламу. Що має знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству?
Маркетингові стратегії у зовнішній рекламі. Хитрощі маркетологів: огляд та аналіз основних.

Стаття має відповідати параметрам:
Стаття має бути повністю унікальною (сайт для перевірки – advego)
Стаття повинна мати чітку та зрозумілу структуру
Текст статті повинен налічувати від 10000 до 30000 символів (без урахування прогалин)
Стаття має бути українською або російською мовою
Стаття має містити перевірені факти.

Написати на нашу пошту – (grant@idmedia.com.ua)
Тема листа: “Учасник гранту”
У своєму листі напишіть пару коротких пропозицій про себе та про те, чому ви обрали цю тему
Додайте до електронного листа свою статтю у форматі MS Word.
Лист має бути надісланий не пізніше 15.03.2021

ВАЖЛИВО!
Право на подальше використання ваших статей залишається за організатором

Відповіді на можливі запитання

Що буде, якщо не виконати одну з умов
Відповідь: Якщо це не впливає на результати, ми готові розглянути статтю.
Яким чином будуть визначені переможці
Відповідь: Переможців буде обрано колективним рішенням суддів.
Як дізнатися про перемогу?
Відповідь: Переможцям конкурсу прийде лист на електронну адресу, з якої було надіслано конкурсну статтю.
Як переможці зможуть здобути свою нагороду
Відповідь: Нагорода буде перерахована будь-яким зручним способом протягом тижня після отримання реквізитів від переможців.

Бажаємо удачі всім учасникам і нехай переможуть найкращі!