Громадська організація “ЦВІТ” розпочала впровадження екологічного проекту “Ми – СВІТ”

ми світ логНа сьогоднішній день для Вишнівецької об’єднаної територіальної громади актуальною проблемою являється забруднення навколишнього середовища твердими побутовими відходами – склом, пластиком та папером. Водночас, ця проблема є залежною від такого фактору як низький рівень обізнаності населення із шкодою стихійних сміттєзвалищ для здоров’я людини, а також можливістю роздільного сортування сміття.

Проект «Ми – СВІТ» пропонує розпочати вирішення вищевказаної проблеми із конкретних просвітницьких заходів для молоді Вишнівецької ОТГ. Ключова ідея проекту полягає у активізації громадськості, органів місцевого самоврядування, депутатів, молоді щодо зміни відношення жителів Вишнівецької ОТГ до впровадження нової системи збору твердих побутових відходів шляхом роздільного збору та формування екологічної свідомості серед учнівської та студентської молоді.

Цей проект буде реалізовуватись ГО “ЦВІТ” за підтримки Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» (Західноукраїнський ресурсний центр) у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).