Делегація Вишнівецької громади завітала на День народження Волинського ліцею ім. Нестора Літописця

Делегація Вишнівецької ОТГ на чолі із головою громади Володимиром Кравцем та чарівними керівниками освітніх навчальних закладів цього краю, завітали на День народження Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

9 листопада урочисто свій День народження відсвяткували в Кременці новоспечені ліцеїсти та їх наставники. На вході в ліцей усіх гостей зустрічали симпатичні і гостинні дівчата у вишиванках, розповідали про ліцей, вручали нагрудні значки із новою символікою ліцею, вгощали кавою, чаєм, смаколиками.

Гостей привітати ліцеїстів прийшло й приїхало багато, у тому числі із Києва, а також очільники Кременецького району й міста, і навіть Король Данило, який вручив ліцею нове знамено закладу під загальне виконання ліцеїстами свого нового гімну, авторкою слів і музики якого є вчителька Надія Форсюк.

Символічно, що святкування в цьому авторитетному навчальному закладі нашого краю започатковане в день коли православні християни згадують в молитвах преподобного Нестора Літописця. В цей же день українці відзначають, на державному рівні, День української писемності і мови, а в у ліцеї вже традиційно усі учні і вчителі одягають українські вишиванки.

Свято без подарунків не буває, тому всі гості дарували подарунки, квіти, грамоти й відзнаки. Класний, як кажуть у саму «точку», подарунок вручили вишнівчани директору ліцею Володимиру Мишку, а саме оригінальний, доречний і смачний «Літопис майбутніх літ».

А потім для гостей був святковий концерт.

Автор: Олег Головатюк