День батьківського самоврядування у дитсадку “Малятко”

Співпраця родини і навчального закладу ґрунтується на певних принципах. Один із них: взаємна повага та рівноправне партнерство. Його реалізація можлива завдяки проведенню Днів відкритих дверей, батьківського самоврядування.

Цьогоріч День батьківського самоврядування у молодшій групі «Соняшники» пройшов під девізом: «Тільки разом до навчання через гру».

Цей день, 26 лютого, для наймолодших вихованців закладу розпочався несподіваним, проте приємним сюрпризом: сьогодні усі режимні моменти та заняття проведуть найрідніші у світі люди – батьки.

Теплий ранковий прийом, гімнастика, проведені Галиною Головатюк подарували велику кількість позитивних емоцій, та стали невичерпним джерелом енергії. Після цього неабияк смакувала смачненька кашка, яку запропонувала помічник вихователя Оксана Рамська. Опісля поживного сніданку хлопчики і дівчатка відправилися у подорож Країною знань. В гості до Королеви точних наук – Математики їх запросив професор точних наук Валентин Ткач. На занятті із розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування дітвора приготувала смачну українську страву – борщ разом з талановитою та досвідченою майстринею із кулінарного мистецтва Тетяною Максимчук. Непомітно сплинув час – вже пора відпочивати. А тому бадьорий голос Дарини Буковської та Світлани Шаповал, щоб хлопчики та дівчатка швидше одягалися на прогулянку, під час якої малята спостерігали за явищами у природі, пограли у рухливі ігри.

Після насиченого, але напрочуд вдалого дня, всі зібралися для проведення підсумків за круглим столом.