День відкритих дверей у Тернопільському офісі програми ULEAD_з_Європою

6 лютого в Тернопільському регіональному офісі програми “ULEAD з Європою / ULEAD with Europe” проходив насичений та цікавий захід «День відкритих дверей», в рамках якого відбулося представлення нової команди регіонального офісу та напрацьовано разом з громадами Тернопільщини спільні завдання по роботі у 2020 році. Саме в такий спосіб офіційно відкрито Тернопільський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

В роботі групи брали участь і представники Вишнівецької громади: Володимир Кравець та Юлія Цимбалюк. “Спільно з представниками Програми ULEAD_з_Європою напрацювали спільні завдання та організували сплановану діяльність так, щоб вона максимально відповідала потребам громад», – зазначила у вступному слові керівниця відділу з питань регіональної діяльності «U-LEAD з Європою» Олена Томнюк.

Наталя Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу зазначила, що в рамках підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року було прийнято рішення продовжувати успішну роботу Програми «U-LEAD з Європою» по всій Україні: «Тернопільський регіональний офіс U-LEAD продовжуватиме підтримувати розвиток і посилення місцевого самоврядування, допомагати громадам Тернопільської області скористатися можливостями, запропонованими реформою», – підкреслила вона.

«Тернопільський регіональний офіс входить до структури Західного Хабу. Ми закликаємо громади ділитися досвідом, комунікувати та разом напрацювати завдання на наступні три роки діяльності регіонального офісу», – закликала присутніх Анна Гайдучок, керівниця регіонального хабу для західної України Програми «U-LEAD з Європою».

Підсумком заходу стало саме оголошення 20-ти завдань на 2020 рік, які були спільно напрацьовані представниками громад та командою регіонального офісу. Попереду багато різнопланової та необхідної громадам роботи.