День Незалежності 2020 у Вишнівецькій громаді

У Вишнівецькій громаді з нагоди державних свят — Дня Прапора та Дня Незалежності України, громадська організація ЦВІТ спільно із Центром культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради, провели урочистості на двох локаціях: в середмісті, на вулиці «Майдан Т. Шевченка» та на Вишневій алеї. Мешканців і гостей привітав голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець, зокрема: «Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, любові до Бога, один до одного і до рідного краю. А найбільше бажаю нам усім – миру!».

IMG_8676

Після традиційного, урочистого підняття Державного стягу, виконали “Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни”, і звичайно, самодіяльні колективи представили свої номери в концертній програмі.

Для всіх, хто любить робити селфі, було змонтовано фотозону з датою року. Діти від 8 до 12 років взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Для старшого покоління учні музичної школи виконали твори всесвітньо відомих маестро. На їхні концерти жителі громади завжди чекають з нетерпінням.

Були й малюнки і літературний калейдоскоп, частування вишнівецькими смаколиками і демонстрація фільму просто неба.

День Незалежності 2020 (14)

IMG_8665IMG_8652

IMG_8661  IMG_8682