День Європи видався досить насиченим у Вишнівецькій ОТГ! /фото, відео/

Завдяки Тернопільському Центру розвитку місцевого самоврядування саме в нас відбувся круглий стіл “Шлях до Європи: впровадження реформ в Україні. Нові стандарти молодіжної політики“. До нас завітали представники молодіжних рад та організацій з усієї Тернопільської області. Також нам вдалося через телеміст поспілкуватися із молоддю Житомирської області, обговорити та висловити свої думки про європейські цінності та місце України у Європейському Союзі.

Конкурс дитячих малюнків “Україна на карті Європи”, дискусії, круглий стіл, напрацювання проектів по співробітництву, флешмоб та спільні фото – кращого на День Європи не придумаєш, і ми дуже раді бути ULEAD з Європою / ULEAD with Europe !!

До нас завітали представники громад і молодіжних рад з усієї Тернопільської області. Вишнівецька громада щиро дякує усім, хто завітав до нас в день Європи в Україні” пише Володимир Кравець на своїй сторінці у FACEBOOK.