Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом

8 липня 2021 року в Вишнівецькій селищній раді відбулося перше засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби та спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні головувала виконувачка обов’язки Вишнівецького селищного голови Марія ВОЛИНЕЦЬ. Участь в роботі комісії взяли: ПОГРАНИЧНА Марія – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту; ПОЛІЩУК Катерина – начальник фінансового відділу; РАМСЬКИЙ Валерій – заступник голови ГО «Центр Вишнівецьких ініціатив і трансформацій»; САВИЧ Марія – в.о. директора КУ  «Центр надання соціальних послуг»; ЯНКОВА Оксана – перша заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Вишнівецької селищної ради; МОРОЗ Володимир – начальник служби у справах дітей.

В порядку денному розглядалося питання формування пропозицій від Вишнівецької селищної ради щодо потреби та спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно–ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За результатами засідання комісії підготовлено пропозиції подання 9 кандидатур дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа для отримання відповідної компенсації. Вказані пропозиції передаються до обласної державної адміністрації для подальшого розгляду та затвердження.

IMG_20210708_095943

IMG_20210708_100335_1