Доброю традицією стає проведення благодійних акцій у Вишнівецькій громаді

🔔 Так, до Великодня, найбільш соціально-незахищеним мешканцям громади, керівництво та працівники ПАП Добрий Самарянин організували благодійну акцію «Кошик добра». В рамках цієї акції, одинокі громадяни, діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування, важко хворі особи з інвалідністю, деякі родини, що знаходяться в складних життєвих обставинах отримали набір продуктів до свят (всього більше трьохсот наборів).
До слова, таку допомогу перед Великоднем, ПАП «Добрий Самарянин» роздає уже четвертий рік поспіль.
🔔 Також у передвеликодній день до Вишнівецької громади завітав голова Кременецької РДА Віталій Кудлак. Спільно із заступницями селищного голови Оксаною Янковою та Юлією Цимбалюк, матерям вишнівецьких героїв, які загинули у російсько-українській війні Андрія Чабана та Володимира Магльони, вручили продуктові набори та предмети побуту.
🔔 Ще одна благодійна акція пройшла минулими вихідними. Після урочистого заходу присвяченого Дню пам’яті та примирення, а також Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, представники селищної ради провідали ветеранів ІІ світової війни, які проживають у Вишнівецькій громаді. А саме:
Василя Олексійовича Андрощука (с.Кинахівці), Івана Максимовича Якимчука (смт Вишнівець), Назара Михайловича Головатюка (смт Вишнівець), Гаврила Полікарповича Шульгая (с.Коханівка). Усім ветеранам вручили квіти та продуктові набори.
💝 Добрі справи, здійснені небайдужими волонтерами демонструють патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати всім тим хто потребує цієї допомоги. Хочеться щиро подякувати усім, хто долучився до цієї доброї справи. Разом ви сила, яка здатна на милосердя, турботу та добро 💝