ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ: У Старовишнівецькій школі працювала “Авторська мовознавча кухня”

До Міжнародного Дня рідної мови учні 10-11 класів Старовишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст Вишнівецької ОТГ написали Всеукраїнський диктант національної єдності, метою якого було навчити школярів не лише вдягатися у національний одяг, але й прищепити любов до рідного слова, рідної землі.

Учителем української мови та літератури Степанечко Л.С. проведено кав’ярню-гравікон “Авторська мовознавча кухня” для учнів 8 класу. У процесі гри восьмикласники писали міні-диктант, читали слова по губах, відгадували філологічні загадки, малювали “букет рідної мови”, складали сенкани, читали гумористичні скоромовки, а на завершення ласували солодощами з кавою. Лінгвістичними смаколиками пригощалися учні 6 класу.

Відчути смак рідного слова до імпровізованої кав’ярні запросили школярів учитель української мови та літератури Буковська Т.Ф. та класний керівник Гладиш С. В. Оригінальне меню виховного заходу сподобалось усім. Було не тільки смачно, а й цікаво. Мовознавчий салат, фразеологічний коктейль у кухлику, екзотичні іншомовні легумінки, пляцок “Поезія” потішили шанувальників рідного слова. Тож нехай мова стане духовним джерелом єднання в багатонаціональному українському суспільстві.

в