До уваги громадських організацій у сфері  культури

Вишнівецька селищна рада, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статей 211 –215 Закону України “Про культуру”,  Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, (далі – Положення) запрошує до участі у роботі конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Вишнівецький центр культури і дозвілля» Вишнівецької об’єднаної територіальної громади.

Вимоги до кандидатур – відповідно до статті 213 Закону.

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатур, запропонованих громадськими організаціями у сфері культури (далі – громадські організації), до Вишнівецької селищної ради на  поштову адресу (вулиця Грушевського, 6, смт. Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська  область, Україна, 47313), та електронну (vuchnivets.selrada@ukr.net) адреси подаються супровідний лист у довільній формі із зазначенням  кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До супровідного листа додаються заява за формою, наведеною у додатку 1 до Положення, та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії за формою наведеною у додатку 2 до Положення. Заява має бути написана власноручно особою, висунутою громадською організацією.

Усі вищезазначені документи приймаються до 17 год. 00 хв. 21 листопада 2018 року.

Пропозиції, надані від громадських організацій, розглядаються 23 листопада 2018 року.

Час і місце проведення жеребкування (у разі необхідності) з метою визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії – 23 листопада 2018 року о 14 год. 00 хв., приміщення Вишнівецької селищної ради (вул. Грушевського, 6).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (03550)3-14-40.