До уваги суб’єктів господарювання. Можливість залучити Вашу справу до бізнес-каталогу Тернопільщини /28.01.2022/

наші новини купуй тернопільське

З метою оновлення інформації бізнес-каталогу “Тернопільщина – перспективний майданчик для бізнесу”, просимо перевірити наявну інформацію в даному каталозі на предмет актуальності даних про вашу організацію/ продукцію/ діяльність. Зверніть особливу увагу на контактні дані, а саме номери телефонів та електронні адреси.

Якщо ваша справа подана із застарілими чи неактуальними даними, або не представлена у даному бізнес-каталозі, а також, якщо ви бажаєте презентувати у ньому свою компанію, то до 28.01.2022 маєте можливість залучити Вашу справу до бізнес-каталогу Тернопільщини чи оновити інформацію. Для цього потрібно звернутися до Вишнівецької селищної ради (каб №1) з наступною інформацією: назва підприємства, ПІБ керівника, номера телефонів/ факсів, юридична адреса, вид діяльності, основний асортимент продукції, сайт підприємства, електронна пошта (e-mail), а також – логотип підприємства та три високоякісних фото продукції.

Переглянути бiзнес-каталог “Тернопільщина – перспективний майданчик для бізнесу” можна на офіційному веб-сайті Tернопільської обласної державної адміністрації https://oda.te.gov.ua/kupuj-ternopilske?v=61a5e1c7d5631.

На виконання листа Тернопільської ОДА

№02-140 від 06.01.2022.