Другий етап міжшкільного дитячо-юнацького турніру «Хід весни»

1 березня у Вишнівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов другий етап міжшкільного дитячо-юнацького турніру «Хід весни». Захід організували громадська організація ЦВІТ та відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької об’єднаної територіальної громади.

Участь у турнірі взяли переможці першого етапу змагань, що проходив у всіх загальноосвітніх школах Вишнівецької громади. Вікова категорія учасників була надзвичайно різноманітна – починаючи від учнів четвертого класу до досвідчених старшокласників.

Окремо проходили турніри у трьох номінаціях. А саме – «Спідкубінг» (швидше збирання кубика Рубіка), «Бейблейд» (гра, заснована на зіткненні двох фішок-дзиг) та «Шашки». У кожній номінації брали участь по два учасники від школи. Гравці отримували певну кількість балів у «своїх» номінаціях, які в подальшому сумувались і таким чином визначилась команда переможців.

Зокрема, команди набрали наступну кількість балів, та були відзначенні:

Після завершення змагань всі команди отримали відповідні дипломи а переможці були нагородженні призом – арена для «Бейблейду», набір для гри в шашки та Кубик Рубика. Також, всі учасники мали змогу почастуватись солодощами та смаколиками від ГО «ЦВІТ».

P.S. Громадська організація «ЦВІТ» висловлює щиру вдячність директорці Вишнівецької школи Валентині Феодосівні Яковлєвій, за допомогу у проведенні турніру, а також вітає команду школи-господаря змагань із заслуженою перемогою.