Життя в тіні смутку

Перед Великодніми святами, у Вишнівецькій громаді, відбулася зустріч представників влади із матерями загиблих у російсько-українській війні Андрія Чабана та Володимира Магльони.

У передвеликодній день до Вишнівецької громади завітав голова Кременецької РДА Віталій Кудлак. Спільно із заступницями селищного голови Оксаною Янковою та Юлією Цимбалюк, матерям вишнівецьких героїв вручили продуктові набори та предмети побуту.

Жінки подякували за подарунки та приділену увагу і висловили побажання, щоб патріотично-виховна робота тривала постійно. Щоб підростаюче покоління пам’ятало, що саме завдяки таким воїнам як Андрій та Володимир, ми живемо на мирній території.

Довідка.

Андрій Чабан загинув 24 липня біля Первомайська від кулі снайпера, врятувавши побратимів від загибелі ціною власного життя — група потрапила в засідку. Йдучи в небезпечну зону, воїн не слухав тих, хто його від цього відмовляв, а наголошував: «Це ж моя Україна, я мушу її боронити від ворога». Андрієві було 26. Похований в селі Залісці.

Указом Президента України № 640/2014 від 8 серпня 2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Володимир Магльона загинув у ніч на 13 листопада, під час обстрілу російськими бойовиками опорного пункту поблизу смт Зайцеве Бахмутського району, на північ від міста Горлівка (Донецька область), двоє українських військовослужбовців дістали поранень. Інтенсивний бій з використанням стрілецької зброї і гранатометів тривав близько години. Помер від поранень дорогою до шпиталю. Володимиру було 25. Похований у с. Бодаки.

Указом Президента України № 23/2017 від 3 лютого 2017 року «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Чабан_Андрій_Олександрович DSCN9245(1) maglena