Завершилось голосування за проєкти Громадського бюджету Вишнівецької територіальної громади, які реалізовуватимуть у 2022 році

За інформацією відділу загальної та організаційної роботи, цьогоріч до голосування долучилось 2976 мешканців громади, які віддали 5122 голоси. Це є мега крутий показник, особливо тому, що понад 99% – це онлайн-голосування. Насамперед це заслуга команд проєктів, тому що вони ці 14 днів гуртували навколо себе прихильників своїх ідей та проєктів.
Цьогоріч у нас буде 4 проєкти-переможці на суму 300 000 грн. Серед цих 4 проєктів: 1 – «великий» та 3 – «малі».
Брати участь у голосуванні за проєкти мали змогу мешканці Вишнівецької територіальної громади, а також особи, які працюють або навчаються тут і досягли 14-ти річного віку.
Кожен міг підтримати 2 проєкти: 1 великий та 1 малий.
Громадський бюджет – розвиток локальної демократії, коли мешканці визначають на що варто витратити частину коштів селищного бюджету. Важливо також те, що вони роблять все у взаємодії зі своїми командами та сусідами – спільно обговорюють ідеї, об’єднують зусилля, перемагають і пізніше контролюють хід виконання робіт.
Ознайомитися з проєктами можна на платформі для голосування “Громадський проєкт” та сторінці нашого сайту. Також тут ви можете залишити свій відгук (форма “Зворотній зв’язок”).
Нижче подаємо рейтинг проєктів-переможців: