Збірна команда Бутинської школи взяла участь у ХІ чемпіонаті з волейболу, присвяченому пам’яті воїна-афганця Віталія Осецького

Одинадцять років поспіль Волинський ліцей імені Нестора Літописця збирає любителів волейболу на щорічному чемпіонаті присвяченому пам’яті воїна- афганця Віталія Осецького. Цей турнір особливий, адже був приурочений  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-тої річниці виведення військ із Демократичної Республіки Афганістан. На відкритті традиційно були присутні воїни-афганці, начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Кременецької міської ради А. В. Станіславенко, голова ГО “Федерація волейболу м. Кременця та Кременецького району” В. А. Голуб та учасники чемпіонату: опорного закладу Горинської ЗОШ, Лідихівської ЗОШ, Коропецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, збірна команда Вишнівецької ОТГ, яку представила Бутинська ЗОШ, команда Лісотехнічного коледжу, команди випускників Кременецької ЗОШ-інтернату 2017-2018 років та команда Волинського ліцею імені Нестора Літописця.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули на території інших держав виконуючи свій інтернаціональний обов’язок. З вітальним словом виступили: представник воїнів-інтернаціоналістів Ксьондзик О.С., директор ліцею Мишко В.І., начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Станіславенко А.В.,  та побажали наснаги, спортивних досягнень та хороших емоцій.

   Динамічні ігри фіналу ХІ Чемпіонату до останньої хвилини тримали в приємній напрузі усіх присутніх. Кубок Віталія Осецького виборола команда з Коропецького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою! Фізична витривалість та підготовка стала хлопцям у нагоді. Почесні ІІ та ІІІ місця посіли команди Лідихівської ЗОШ та Волинського ліцею імені Нестора Літописця!

Джерело: http://volynnestor.in.ua/novini/hi-chempionat-z-volejbolu-prysvyachenyj-pam-yati-vitaliya-osetskogo/