З 13.10.2022 введено в дію рішення ради оборони області, що оновлює заходи безпеки

наші новини 455

Зокрема:

• З метою економії електроенергії органам місцевого самоврядування зменшити використання вуличного освітлення 50 % від загальних на потужностей до початку дії комендантської години.

• Фізичним особам-підприємцям та юридичним особам на території областi забезпечити відключення рекламних вивісок, банерів вітрин тощо у темну пору доби.

• Організаторам масових заходів проведення здійснювати з врахуванням безпекової ситуації в області, мінімізувавши кількість учасників та оптимізувавши тривалість проведення заходів до 40 хвилин з розосередженням по різних локаціях, з обов’язковим повідомленням учасників про найближчі місця розташування захисних споруд цивiльного захисту (укриттів, бомбосховищ тощо), та з повідомленням Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.