Карантин продовжено до 22 травня, але з 11 травня скасовано частину обмежень

Про стан епідемічної ситуації, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19 на території Вишнівецької селищної ради обговорювалось на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року №343 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

• продовжити карантин на території Вишнівецької селищної ради до 22 травня 2020 року;
  • керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, органам державної влади та місцевого самоврядування, фізичним особам у своїй діяльності керуватися положеннями, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), у т.ч. внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. №343;
  • рішення виконавчого комітету від 17 березня 2020 року №30 «Про запобіганню на території Вишнівецької ОТГ гострої респіраторної хвороби СОVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» та рішення виконавчого комітету від 24.04.2020 р. №34 «Про вжиття необхідних додаткових заходів для відведення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Вишнівецької селищної ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» діють в частинах, що не суперечать постанові Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (зі змінами), у т. ч. внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 р. № 343.

Відповідно до постанови від 4 травня 2020 року № 343, з 11 травня дозволяється:

• відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;
  • відвідування дитячих та спортивних майданчиків на вулиці;
  • діяльність закладів громадського харчування на винос (за умови, що об’єкт є оператором ринку харчових продуктів);
  • діяльність літніх майданчиків просто неба в закладах громадського харчування;
  • торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема, тих, що розташовані в ТРЦ);
  • діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників (приймання відвідувачів за рішенням власника);
  • діяльність стоматологічних кабінетів, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів;
  • діяльність підприємств, які працюють у сфері ЗМІ, та здійснення кіно- та відеозйомок, репетицій в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів);
  • тренування спортсменів національних збірних команд.

Робота відповідних закладів дозволена при дотриманні маскового режиму, соціального дистанціювання, регулярної дезінфекції, дотримання протиепідемічних заходів.