Команда Вишнівецької ЗОШ виборола третє місце у волейбольному турнірі пам’яті у Волинському ліцеї ім. Нестора Літописця

15 лютого 2020 року на базі Волинського ліцею ім. Нестора Літописця відбувся турнір із волейболу  пам’яті В. А. Осецького, випускника – 1979 року, який загинув в Афганістані під час виконання інтернаціонального обов’язку.

Розпочались  змагання урочистою лінійкою, на якій вшанували  пам’ять загиблих воїнів-афганців та усіх захисників нашої Вітчизни. На святі були присутні ветерани афганської війни: Петрик В.В., Степанюк С. М., Тимошенко В. Б., Трачук І. В., Циганюк І. В.

З вітальним словом до учасників звернулися директор навчального закладу Мишко В. І. та Тимошенко В. Б., які відзначили важливість проведення таких заходів, їх патріотичне-виховне значення для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав життя виконуючи військовий обов’язок.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 7 команд: Коропецький обласний ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (тренер Жичицький І.І.), Вишнівецька ЗОШ I-III ступенів (тренер Хіміч П.М.), опорний заклад Горинська ЗОШ I-III ступенів (тренер Собко А.С.), НВК «Сапанівська ЗОШ I-III ступенів ДНЗ» (тренер Чумакевич О.В.), Кременецький лісотехнічний коледж (тренер Леськів А.В.), випускники 2017-2018 років навчання, Волинський ліцей ім. Нестора Літописця (тренер Сохацька Т.І.).

Перемогу виборола команда Лісотехнічного коледжу, друге місце посіла команда Коропецького ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою, третє – Вишнівецька ЗОШ I-III ступенів.

Цьогоріч приємною несподіванкою стала участь у турнірі гравця Вишнівецької ЗОШ I-III ступенів Осецького Дмитра, родича Віталія Осецького. Крім нього Вишнівеччину представляли Кубацький Іван, Волинський Максим, Левенець Павло, Якубовський Сергій, Мороз Владислав, Гуцало Роман.

На закритті був присутній Голуб В.А., голова федерації волейболу м. Кременця та Кременецького району, який відзначив кращих гравців іменними грамотами та команди солодким подарунком.

На завершення команда переможець нагороджена перехідним кубком, призери отримали заслужені нагороди: дипломи, медалі та кубки.

СОК «Лицар» висловлює подяку начальнику відділу молоді та спорту Станіславенку А.В. за надання кубків для переможців.

Говорять людина помирає двічі вперше – коли припиняє дихати, та вдруге -коли не має кому згадувати її  ім’я. Завдяки турніру Віталій ще довго буде жити у наших серцях.

Бажаємо усім учасникам спортивного дійства удачі в спорті та в житті, здоров’я і мирного неба.

Джерело: http://volynnestor.in.ua/novini/xii-turnir-na-kubok-z-volejbolu-im-v-a-oseczkogo/?fbclid=IwAR2R3JTh09H6GTO83rpGDQTLyDwujRmPSqDiNcGouBzQRTTrzMyBCrNvaRo