КП “Комунгосп Вишнівець” визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Вишнівецької ТГ

18 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому серед інших питань, затвердили протокол засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Вишнівецької селищної ради.
Виконавцем даних послуг визначено КП “Комунгосп Вишнівець”.
Як відомо, смітять всі, прибирають декілька, а платять, на жаль, одиниці. Як показує практика, комунальники постійно вивозять з центральних вулиць, кладовищ, а також із несанкціонованих звалищ тонни сміття.
Ми часто стикаєтесь з тим, що дехто вважає: достатньо викинути сміття від приватного домогосподарства до урни на території селища чи просто виставити мішки на вулиці по маршруту руху сміттєвоза — і це все безкоштовно. Насправді це зовсім не так.
Закон України № 2189 “Про житлово-комунальні послуги” передбачає обов’язковість укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, у тому числі і договору на вивезення побутових відходів.
До джерел утворення побутових відходів ст. 1 Закону України № 187 “Про відходи” відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи. Це – житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки. Частина 2 статті 35 цього Закону говорить, що власники або наймачі, користувачі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок, укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, та здійснюють оплату таких послуг.
unnamed (2)