Креативний сучасний проект “Кіндерляндія” втілили у Старовишнівецькій школі

В рамках проекту “Відкривай Україну” команда учнів Старовишнівецької школи виконала проект “Кіндерляндія”. Ми переконані: діти, які ведуть активний спосіб життя та грають у рухливі ігри разом зі своїми однолітками, обов’язково виростуть здоровими та успішними.

Під час зимових канікул ми спільно з педагогічним колективом вирішили підготувати для своїх молодших друзів ось такий сюрприз. Ми розмалювали в коридорі школи підлогу яскравими фарбами, і це не просто малюнки, а ігри з цифрами та різноманітними завданнями.

На підлозі намалювали гру «Twister», класики, відомі з дитинства кожному дорослому, коло з цифрами, де можна стрибати і рахувати, місце для стрибків «Jump!» з назвами кольорів і назвами місяців року на англійські мові, змійка з українським алфавітом. За основу ми взяли ігри, в які найчастіше грають школярі. Тепер під час перерви молодші школярі зможуть продуктивно та цікаво відпочивати і одночасно щось повторювати, тобто вчитися, граючи.

Наш проект «Кіндерляндія» спрямований на те, щоб відірвати молодших школярів від гаджетів та сприяти засвоєнню знань у цікавій та доступній для них формі. Також за допомогою організації такої ігрової діяльності ми хочемо спрямувати енергію надто активних дітей у корисне русло: тепер вони не просто бігатимуть коридорами, зіштовхуючись лобами один з одним, а гратимуть у цікаві розвиваючі ігри та здобуватимуть при цьому знання. Сподіваємося, що результати наших старань принесуть не лише задоволення, а й користь нашим маленьким друзям.

Захоплення учнів після того, як вони повернулися до школи після канікул і побачили цей справжній «ігроленд», важко описати словами. Тепер вони під час кожної перерви із задоволенням граються в рухливі і, разом з тим, розвиваючі ігри, замість того, щоб сидіти за гаджетами.