Майже пів сотні юнаків та дівчат прийняли участь в Терновій грі “Криївка УПА” в урочищі Зімно

05-07 липня 2019 року в урочищі Зімно с. Бодаки та с. Лози Збаразького району Тернопільської області майже пів сотні юнаків та дівчат прийняли участь в Терновій грі “Криївка УПА”. За перемогу в грі змагалось дві команди. Перша складалась з учнів сіл Бодаки, Кривчики та Шимківці, до другої входили учні з міста Збаража, та сіл Старий Вишнівець, Котюжини, Кунинець та Колодне. За підсумками двох ігор перемогу отримала друга команда. Тернова гра проводилась Громадською організацією “Захист прав молоді”, Штабом національного спротиву Збаразького району, організаціями партнерами: Громадською організацією «Центр надання допомоги учасникам бойових дій», Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, ТВІР «Криївка» та при організаційно-методичній підтримці відділу освіти Збаразької РДА, Вишнівецької об’єднаної територіальної громади.

Фінансування заходу здійснювалось з обласного бюджету Тернопільської області, Збаразького районного бюджету та особистих внесках Голови Вишнівецької об’єднаної територіальної громади Володимира Кравця та ПП «Мацик» Вишнівецькі ковбаси.

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ нашого сайту…