Мінцифра інформує. Освітні активності для учасників навчально-виховного процесу

 

Привіт! 

Незалежно від того, чи ваш вересень розпочнеться із шкільного або університетського навчання, ви завжди можете долучитися до освітніх активностей 😉 


📲 Освітні серіали для школярів та студентів

🔺 Підприємництво для школярів (1-6 модуль)

Чи не кожен підліток хоче спробувати себе в новому, нарешті заробляти свої гроші та стати незалежним. Але як це зробити, якщо ще навчаєшся в школі?

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» допоможе розкрити бізнес-потенціал! Адже бізнес — це не обов’язково справа дорослих.

Переглядаючи серіал можна покроково дізнатися про все необхідне для початку власної справи: від створення ідеї та формування команди до реєстрації власної компанії.

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» — містить 6 модулів, 36 серій.

ДИВИТИСЬ!


🔺 Штучний інтелект для школярів

Технології штучного інтелекту оточують нас скрізь. В рекомендаціях на відеоплатформах, масках в соцмережах, роботах-пилосмоках, розумних помічниках та перекладачах.

Освітній серіал розвіює міфи і дає відповіді на запитання:
– Чи може штучний інтелект справді мірятися рівнем IQ з людиною?
– Що таке токенізація, стемінг та лематизація?
– Які технології можна використовувати у медицині, екології та мистецтві?

Курс буде особливо цікавий дітям, які мріють пов’язати майбутній фах з інноваційними технологіями.

ДИВИТИСЬ!


 

🔺 Про кібербулінг для підлітків 

Ви дізнаєтесь, який вигляд має кібербулінг, які його причини та потенційні наслідки, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів постраждав від цькування. Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та ютуб-влогерка Анна Трінчер.

ДИВИТИСЬ!


 

🔺 Діджитал-маркетинг для школярів і студентів

Ви дізнаєтесь, як користуватися сучасними інструментами digital-маркетингу для старту власного бізнесу. На прикладі проєкту двох стартаперів — Андрія та Маргарити — ви побачите, для чого потрібно описувати цільову аудиторію, як створювати свій перший сайт без коду, налаштуєте систему отримання заявок, запустите 2 рекламні кампанії в Instagram та Google, а також навчитесь аналізувати отримані результати.

ДИВИТИСЬ!


 

🔺 Нові цифрові професії
Ви дізнаєтесь про затребувані нові цифрові професії, зокрема: діджитал-маркетолог, SMM-спеціаліст, Front-end- та Back-end-розробник, QA (тестувальник програмного забезпечення), UI/UX-дизайнер, бізнес-аналітик, сybersecurity engineer, devOps engineer, product manager. Для пояснення особливостей роботи кожної професії ми запросили успішних практиків своєї справи та у форматі інтерв’ю школярки-ровесниці розпитали про все-все з перших вуст.

ДИВИТИСЬ!


 

💻 Додатки для організації роботи і навчання

Трелло 

Система для планування і керування проєктами. Зображуються у вигляді дощечок, що містять списки та картки, якими зображуються задачі. Є десктопна версія та додаток для гаджетів.

Evernote 

Додаток, який допоможе привести всі ваші нотатки до ладу. Дозволяє зберігати текстовий та візуальний контент в одному місці з можливістю швидкого пошуку.


 

🔍 Інструменти Google

Google Keep

Безкоштовний сервіс, розроблений компанією Google. Використовується для створення і зберігання нотаток. Google Keep доступний у Google Play для пристроїв на базі Android і у Google Drive як інтернет-застосунок.

Google Calendar 

Онлайн-сервіс, який допомагає в інтерактивному форматі фіксувати всі важливі події, складати робочий та навчальний розклад і планувати зустрічі. Створеними розкладами можна поділитися з колегами та студентами.

Google Meet 

Онлайн-сервіс для відеоконференцзв’язку. Дозволяє створювати відеоконференції з великою кількістю учасників. Підходить для проведення онлайн-уроків, вебінарів, планерок та батьківських зібрань.

Більше про цифрові сервіси Google дізнавайтеся в освітньому серіалі Цифрова грамотність для державних службовців на базі інструментів Google.


 

📕 Цифрограм для вчителів

Що таке Цифрограм?

Цифрограм від Мінцифри — велике національне тестування, що допоможе українцям перевірити цифрові навички та зрозуміти, які з них потрібно розвивати інтенсивніше.

Результат дасть відповіді на запитання:

  • Чи використовуєте ви потенціал ґаджетів на повну?
  • Чи вмієте працювати з даними?
  • Наскільки творчо ви працюєте з інформацією?
  • Чи ви добре обізнані в мережевому етикеті?
  • Знаєте, як захистити свої дані?
  • Наскільки складні технічні проблеми можете розв’язати самостійно?

Цифрограм містить 60 запитань, а тестування триває 30-40 хвилин.

Після тесту користувач отримає електронний сертифікат із рівнем володіння цифровими компетенціями: від початкового А1 до просунутого С2.

Такий сертифікат можна додавати в резюме.Це дає перевагу на ринку праці, адже дедалі більше роботодавців вимагають від кандидатів володіння цифровими навичками.

ПРОЙТИ ЦИФРОГРАМ!


 

🖥️ Компютерна допомога для вчителів від Support.ua

Мінцифра спільно з компанією Support.ua запустила безоплатну комп’ютерну допомогу для вчителів

Тепер учителі зможуть:

✅ налаштувати та підготувати комп’ютерне обладнання, проконсультувавшись із фахівцями

✅ отримати безоплатну комп’ютерну допомогу, із покроковим вирішенням проблем і порадами, впродовж всього навчального року

✅ проконсультуватися з експертами у Viber-чаті «Дія.Цифрова освіта – чат» щодо роботи комп’ютерного обладнання

👉 https://vb.me/diia_osvita_chat

Як учителям отримати комп’ютерну допомогу?

Необхідно зайти на портал

👉 https://education.support.ua та залишити заявку.


 

Дія. ЦО

Все буде digital! ⚡