Навчання із проектного менеджменту для молоді Вишнівецької ОТГ

У середу 13 березня шкільна молодь Вишнівецької ОТГ на базі Старовишнівецької школи вчилася свою маленьку ідею перетворювати в масштабний, успішний проект. Захід відбувався в рамках проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”, який реалізовує громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України , Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області АРРТО за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні (British Embassy Kyiv).

Керівник громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, Максим Черкашин презентував ряд успішних ініціатив, що з місцевого, локального рівня виросли до проектів всеукраїнського та міжнародного значення.

Захід мав надзвичайно насичену програму, де окрім теорії було застосовано практичні заняття, фахівцями були надані актуальні поради, як правильно оформляти необхідні документи задля переможного результату відбору заявки, отримання і правильне освоєння грантових коштів, врахування ризиків тощо. Спільно з учнями активно працювали директор Старовишнівецька ЗОШ I-III ступенів Ілона Миндзар, працівники школи Алла Кошак, представники ГО ЦВІТ та заступники Вишнівецького селищного голови Сергій Волохатий і Віталій Рись.

За доволі короткий проміжок часу учнівська молодь напрацювала хороші стартові ініціативи – організувати пересувний кінотеатр, літній табір та інші, і які мають всі шанси бути реалізованими і внести позитивні новації в суспільне та культурне життя Вишнівецької громади.

Усі проекти, які запропонували учасники тренінгу варті уваги і надіємось, що будуть реалізовані у Вишнівецькій ОТГ. Але особливо хочеться відзначити проект, який, до речі, теж запропоновали учасники, щодо створення просвітницько-інформаційного центру на базі громадської організації “ЦВІТ”. Основним заданням даного центру було б проведення різного роду навчань та тренінгів як для молоді так і для дорослого населення Вишнівецької громади.

Дякуємо Максиму Черкашину за чудовий тренінг, цікаві розповіді та корисні поради. Ірині Кавун дякуємо за плідну роботу в рамках проекту “Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад”. Окреме спасибі Рустам Ергешов за історію створення та представлення промо-відео про Faine Misto festival / Фестиваль Файне Місто.

Василь Левенець, Валерій Рамський