Найкраща сільська спортивна громада Тернопільщини

7 вересня на місцевому стадіоні Великогаївської ОТГ проходили обласні змагання “Найкраща сільська спортивна громада Тернопільщини”. Вони відбулись за підтримки Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, місцевого осередку ГО НОК України в Тернопільській області, Тернопільської територіальної організації «Всеукраїнське культурно-спортивне товариство «Колос».

Програма змагань була насиченою: волейбол, міні футбол, гирьовий спорт, настільний теніс, перетягування каната, шахи, шашки, дартс.

Представники Вишнівецької ОТГ взяли участь у всіх заявлених видах спорту.

Так наші спортсмени Кравчун Назарій, Борисевич Олег, Мацюк Владислав, Грішаков Ігор, Луб’янецький Денис, Мусій Іван, Саєнко Андрій зіграли у міні футбол і зайняли третє місце.

Також ІІІ місце здобули Богдан Головатюк у гирьовому спорті, Владислав Цимбалюк – у грі в шахи, а Петро Ганусяк – у шашки. Принесли додаткові бали команді Павло Хіміч та Андрій Саєнко, які зіграли в настільний теніс.

Найкращим і найвлучнішим дартсменом серед очільників громад став Великогаївській голова Олег Кохман, але і заступниця Вишнівецького селищного голови Юлія Цимбалюк не розгубилась і наметала дротиків на ІІІ місце, а у грі в шашки – здобула перше місце.

Найбільше вигуків, емоцій та адреналіну було на останньому етапі змагань, перетягуванні канату. Головатюк Богдан, Владислав Цимбалюк, Павло Хіміч, Андрій Саєнко, та Петро Ганусяк поступилися набагато кремезнішим і сильнішим представникам трьох команд і посіли четверте місце.

Дружня і ефективна гра усіх учасників Вишнівецької громади дала позитивний результат – ІІІ командне місце!

Переможцями змагань”Найкраща сільська спортивна громада Тернопільщини” стали господарі, спортсмени Великогаївської громади, які і візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях, що незабаром відбудуться у Ворохті.

Вишнівецький селищний голова Володимир Кравець щиро вдячний усім учасникам змагань і бажає нових перемог для Вишнівецької ОТГ!