На Збаражчині допомогли знайти роботу 30 особам з інвалідністю

центр зайнятості 0034

Третього грудня ми щороку відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості таким особам сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

Аби наблизити соціальні послуги до громадян, в об’єднаних територіальних громадах області облаштовано 2 робочих місць для представників служби зайнятості, які у визначені дні надають відповідні консультації жителям громад, у тому числі й особам інвалідністю.

З початку цього року послугами служби зайнятості Збаражчини скористались 93 особи з інвалідністю, з них 84 мали статус безробітного, 30 – працевлаштовано, 7 – проходили професійне навчання.

Для 19 безробітних згаданої категорії продовжується пошук підходящої роботи,  них 17 отримують допомогу по безробіттю.

На 1 грудня 2021 року роботодавці Збаражчини пропонують роботу для осіб з інвалідністю. На сьогоднішній день зареєстровано 2 таких вакансії для цієї категорії безробітних.

Відділ організації працевлаштування населення

Збаразької районної філії