На футбольному турнірі 7х7 у Нижчих Луб’янках пам’яті З.С. Поліхи перемогли Вишнівецькі спортсмени

53902766_2021666774805940_4895658673239490560_nПротягом двох днів, 24 лютого та 3 березня, у с. Нижчі Луб’янки Збаразького району на шкільному стадіоні проходив перший футбольний турнір пам’яті відомого спортивного лікаря, збаражанина Зіновія Семеновича Поліхи.

В змаганнях взяло участь 12 команд. Ігри проводились у форматі “7х7” гравців. Час гри – 2 тайми по 15 хв.

На другому етапі турніру змагалось 8 найсильніших футбольних колективів.

Спочатку були зіграні чвертьфінальні поєдинки: “Ніка-Джокер” (Залужжя) – ФК “Іванчани” – 4:0, ФК “Зарубинці” – ФК “Вишнівець” – 0:2, “Авангард” (Збараж) – “Нива” (Колодно) – 0:0 (по пенальті – 3:4), “Сокіл” (Грицівці) – “Галичина” (Чернихівці) – 1:2.

У півфіналах зустрілися: “Ніка-Джокер” (Залужжя) – ФК “Вишнівець” – 0:0 (по пенальті – 4:5), “Нива” (Колодно) – “Галичина” (Чернихівці) – 1:1 (по пенальті – 1:4).

Матч за 3-є місце: «Нива” (Колодно) – “Ніка-Джокер” (Залужжя) – 2:1.

Фінал: ФК “Вишнівець” – “Галичина” (Чернихівці) – 3:0.

Кращими гравцями турніру визнано: воротаря – Дениса Луб’янецького (ФК “Вишнівець”), гравця захисного плану Романа Гвязду (“Нива” Колодно), гравця середньої лінії поля Ігоря Лагіша (“Галичина” Чернихівці), гравця атакувального плану Богдана Іваськіва (“Ніка-Джокер” Залужжя).

Молода команда «Вишнівця» постала збалансованим колективом. Добре відіграла лінія захисту: Олег Головатюк (1 гол), Юрій Головатюк (1 гол); лінія півзахисту: Сергій Завадський, Назарій Кравчук, Мар’ян Кошак, Віталій Головатий, Іван Мусій (2 голи); лінія нападу Роман Шишлов, Ігор Грішаков, Владислав Мацюк (3 голи).

До честі команди – у ворота вишнівчан за весь турнір потрапив лише один м’яч.