Оголошення про вакансію на посаду начальника відділу земельних відносин, житлово комунального господарства та містобудування у Вишнівецькій селищній раді /30.05.2020/

начал земелВишнівецькою селищною радою Збаразького району, Тернопільської області оголошується вакансія на посаду начальника відділу земельних відносин, житлово комунального господарства та містобудування.

Вимоги до кандидатів:

• бути громадянином України
  • мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стажу роботи в органах місцевого самоврядування не менш як 3 роки;
  • знання законів і інших актів законодавства з питань регулювання земельних відносин;
  • вміти застосовувати в діяльності чинне законодавство;
  • володіти технікою роботи на персональному комп’ютері;
  • ведення правової документації з використанням сучасних інформаційних технологій;

Особи,які бажають взяти участь у співбесіді  ,упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

• Заява;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС)з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту ,
  • декларацію особи,уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»
  • копію паспорта громадянина України;
  • копія трудової книжки.
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт.Вишнівець,вулиця Грушевського,6.

Дата початку приймання документів: 30 квітня 2020 року.

Документи ,надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу ,не розглядаються.

Телефон для довідок 3-14-40