Оголошення про початок конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради» /05.04.2021/

Вишнівецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради » (1 штатна одиниця).

Підстава: рішення сесії Вишнівецької селищної ради від 01.03.2018 року №465 Про створення комунального закладу «Вишнівецький центр культури і дозвілля»  Вишнівецької об’єднаної територіальної громади та рішення сесії Вишнівецької селищної ради від 24.12.2020 року №124 Про зміну найменування  комунального закладу «Вишнівецький центр культури і дозвілля»  та затвердження статуту у новій редакції.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які повинні надати кандидати:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних“;
  2. автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. копія документа, що посвідчує особу;
  4. копії документів про вищу освіту;
  5. два рекомендаційні листи довільної форми;
  6. мотиваційний лист довільної форми.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Перелік зазначених документів є вичерпним.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидат під час проходження конкурсу презентує конкурсній комісії публічні презентації проектів програм розвитку комунального закладу «Центр культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради »   на один і п’ять років.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними ними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Дата початку прийняття документів: 05 березня  2021 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову (вулиця Грушевського, 6, смт. Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська  область, Україна, 47313), та електронну (vuchnivets.selrada@ukr.net) адреси  Вишнівецької селищної ради до 17 год. 00 хв. 05 квітня 2021 року.

Умови проведення конкурсу: конкурсний добір кандидатів проводиться публічно. Конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років публічно презентуються на другому засіданні конкурсної комісії.

Умови праці директора закладу культури: здійснює керівництво комунального закладу «Центр культури і дозвілля Вишнівецької селищної ради », організовує його господарську, виробничу, соціально-побутову та інші види діяльності, забезпечує виконання завдань центру культури і дозвілля, передбачених законодавством, статутом закладу.

Умови оплати праці директора комунального закладу визначаються у контракті з урахуванням Наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 № 745 „Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки“  (із змінами) та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством України та статті 29 Закону України «Про культуру».

Довідки за телефоном: (03550) 3-14-40.