Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у Вишнівецькій селищній раді /11.10.2019/

вакансія 2Вишнівецькою селищною радою Збаразького району, Тернопільської області оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

Провідний спеціаліст  відділу загальної та організаційної роботи  Вишнівецької селищної ради.

Претенденти на заміщення  вакантної  посади  повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

• – бути громадянином України
  • – мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • – без вимог до стажу роботи;
  • – вільно володіти державною мовою;
  • – вміти застосовувати в діяльності чинне законодавство;
  • – вміти писати проектні заявки;
  • – володіти технікою роботи на персональному комп’ютері;
  •  – ведення  документації з використанням сучасних інформаційних технологій;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі ,подають до конкурсної комісії такі документи:

• -Заява про участь у конкурсі;
  • -заповнена особова картка (форма П-2 ДС)з відповідними додатками;
  • – дві  фотокартки розміром 4х6 см;
  • -копії документів про освіту ,
  • -декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ,у порядку,визначеному Законом України «Про запобігання корупції»
  • -копію паспорта громадянина України (всі сторінки, де є записи- прописка, фото в 25 і 45 років) або ID-картка і витяг з Єдиного державного демографічного реєстру або довідка про реєстрацію місця проживання особи;
  • – копія трудової книжки;
  • -копію військового квитка (для військовозобов’язаних)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт. Вишнівець, вулиця Грушевського,6.

Документи ,надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу , не розглядаються.

Телефон для довідок 3-14-40