Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у Вишнівецькій селищній раді /30.11.2019/

Вишнівецькою селищною радою Збаразького району, Тернопільської області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад :

Спеціаліст I категорії  відділу фінансів та бухгалтерського обліку   Вишнівецької селищної ради.

Претенденти на заміщення  вакантної  посади  повинні відповідати таким кваліфікаційним вимогам:

• – бути громадянином України
  • – мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • – стажу роботи за фахом 3 роки;
  • – вільно володіти державною мовою;
  • – вміти застосовувати в діяльності чинне законодавство;
  • – володіти технікою роботи на персональному комп’ютері;
  • – ведення  документації з використанням сучасних інформаційних технологій;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі ,подають до конкурсної комісії такі документи:

• – Заява про участь у конкурсі;
  • – заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • – дві  фотокартки розміром 4х6 см;
  • – копії документів про освіту  та трудової книжки;
  • – е-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за 2018 рік
  • – копію паспорта громадянина України (всі сторінки, де є записи, в т. ч. прописка, фото в 25 і 45 років) або ID-картка і витяг з Єдиного державного демографічного реєстру або довідка про реєстрацію місця проживання особи;
  • – письмова згода на обробку персональних даних;
  • – копія трудової книжки;
  • – копію військового квитка (для військовозобов’язаних)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою смт. Вишнівець, вулиця Грушевського, 6.

Документи, надіслані поштою або подані особисто в останній день приймання документів після закінчення робочого часу, не розглядаються.

Телефон для довідок 3-14-40